Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20732
Stary 03.05.2012, 21:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oni (Legia) cały czas mają swój czas. I całe szczęście. "Nie wyszła" runda. Im ostatnio od lat nie wychodzi runda, ale skoro masz takie głebokie przemyslenia, to podziel sie z nimi z Maciusiem S.
Napiszesz coś merytorycznego, czy będziesz tak majtał łapami w powietrzu? Pisząc o rundzie i czasie, miałem na myśli młodzieżowców z Legii. Oni chociaż stanowią jakąś wartość dla zespołu, a nie jak u nas - albo wyjdzie Małecki z juniorów i zostanie gwiazdą zespołu (to raz na dekadę), Uryga zagra kilka dobrych meczów, a tacy jak Brud ambicją szarpnęli jeden mecz a potem to tylko pikowanie. Piłkarze pokroju Żyro i Wolskiego jeszcze swoje zagrają w tej lidze, mają duży potencjał. Strach pomyśleć, kogo Legia trzyma w zanadrzu, a kogo jeszcze pieczołowicie szkoli na za-kilka-lat. Ale ty przecież będziesz się śmiał, bo wdupcyli mistrza we frajerski sposób, co to za rywal ta Legia, kto to ci Wolski i Żyro? Tylko żebyś za kilka sezonów nie obudził się z ręką po łokcie w dupie, bo nocnik to jest mało powiedziane przy poziomie zaplecza treningowego i młodzieżowego u nas.
Odpowiedz cytując