|
Akurat też sie zgodze z tym, jako naoczny świadek. Żyro naprawdę dobrze się prezentował, chociaż do tej pory słabo go oceniałem. Wolski pewnie będzie zagłaskany, ale to moze też wina kontuzji.
Co się działo na trybunach..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|