Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20730
Stary 03.05.2012, 21:37
Akurat też sie zgodze z tym, jako naoczny świadek. Żyro naprawdę dobrze się prezentował, chociaż do tej pory słabo go oceniałem. Wolski pewnie będzie zagłaskany, ale to moze też wina kontuzji.

Co się działo na trybunach..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując