Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16813
Stary 03.05.2012, 21:35
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Co do efektu sondażowego - zobaczymy, może i masz rację. Nie zmienia to jednak w żaden sposób mojej opinii o bezsensowności bojkotu.
Dlatego tak jak napisałem wcześniej: PiS protestuje bo wie że żadnego bojkotu ze strony Polski i tak nie będzie. A punkty być może uda sie nabić.