Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20727
Stary 03.05.2012, 21:05
No i teraz sam musze posypać głowę popiołem. Od wygranej na Śląsku aż do dzisiaj byłem przekonany o mistrzostwie Legii. Liga znowu pokazała,że niesamowite zwroty akcji nie tylko są możliwe, ale nawet drugi raz w ciągu trzech sezonów się dokonują i drużyna, która procentowo była na te 4 kolejki przed końcem niemal pewniakiem - frajersko przegrywa. Wiem, że zabrzmi banalnie, ale mistrz jednak będzie kiepski. Przypomnijcie sobie kiedy Śląsk na wiosne przekonująco wygrał? czy Ruch, Legia. Lech też wyciąga w 85-90 min jakieś farfocle już od kilku kolejek, chociaż passe jak na polskie warunki ma imponującą. No zobaczymy co nasz mistrz pokaże w Europie.
Wisła nieformalnym zwycięzcą ligi. Spuściła lokalnego wroga, a teraz przyjeciołom może sprezentować mistrza
Odpowiedz cytując