Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16811
Stary 03.05.2012, 21:04
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że to co gada dziś Kaczyński nie ma najmniejszego wpływu na nasze interesy. Chodziło mi o to, że nawołuje do czegoś, co, w mojej opinii, jest wbrew naszym interesom.

Co do efektu sondażowego - zobaczymy, może i masz rację. Nie zmienia to jednak w żaden sposób mojej opinii o bezsensowności bojkotu.
Lansowanie się prokremlowskich bonzów przy okazji euro jest Twoim zdaniem w naszym interesie? Bo co ciekawe jest też w interesie Putina.

Jak inaczej proponujesz skłonić ich do przestrzegania cywilizowanych zasad? Czy olać zasady? Bo nie należy mieszać sportu i polityki. Poszedł byś oglądać mecz z kimś kto olewa wszelkie normy?
Hej Nasz TS !!