Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1423
Stary 03.05.2012, 20:37
Hmm, chyba jednak te 3 super mecze to był przypadek, bo teraz z Cracovią i Górnikiem wróciliśmy do starego dobrego kopania się po czole. Niestety:(

Ciekaw jestem czy Wisła ze Śląskiem zagra na poważnie, czy jednak nie będzie się starać pozbawić mistrzostwa naszą największą zgodę.
Odpowiedz cytując