|
Hmm, chyba jednak te 3 super mecze to był przypadek, bo teraz z Cracovią i Górnikiem wróciliśmy do starego dobrego kopania się po czole. Niestety:(
Ciekaw jestem czy Wisła ze Śląskiem zagra na poważnie, czy jednak nie będzie się starać pozbawić mistrzostwa naszą największą zgodę.
|