Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20721
Stary 03.05.2012, 20:22
Juz się zaczyna spuszcanie nad Amicą. Że Amica wraca do Europy! I zapewne Amicą będą się bardziej spuszczać niż drużyną która zagra w el.LM. Dla kibiców Amici puchary są ważniejsze niż MP.
Odpowiedz cytując