Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20717
Stary 03.05.2012, 20:11
Nie martw się chłopcze ze stolycy 0 22 dopisz sobie ten kolejny tytuł MP bo dla ciebie i tak nie ma różnicy czy macie 8 czy 9 tytułów więc dopisz sobie śmiało nawet ze 2 tytuły tak awansem za następny sezon!A w nocy jedź na Łazienkowską i po cichutku wyhaftuj złotą gwiazdkę nad herbem.Wielkie brawa dla Lechii!!!
Odpowiedz cytując