Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20704
Stary 03.05.2012, 19:50
irman napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że nasze patałachy puszczą ten mecz Śląskowi, a potem większości tego składu nie będę musiał już nigdy na Reymonta oglądać. Wspólna radość ze Śląskiem trochę osłodzi ten chujowy sezon.
Aby sie tak stało, trzeba porozmawiać z kopaczami co i jak ma być juz teraz a nie czekać na niedziele. W razie czego, gdyby obcokrajowcy nie zrozumieli o co biega to obroncy jako ostatnia instancja muszą wiedziec co trzeba zrobic.
Byłoby wielkim curestvem z ich strony gdyby popsuli nam ten wieczór. Feta ma być w Krakowie, jak co roku, tylko aktor inny ale swój.

Cytat:
Legiunia solidnie sobie zapracowała na to co się dzisiaj stało. Prawda jest jednak taka, że taki trener jak Skorża absolutnie na podwójną koronę nie zasłużył. Jak można było s.......ić to mistrzostwo wie tylko Skorża. Choć znając go pewnie nie wie
Powioem szczerze i nieskromnie, że wierzyłem w Skorżę do końca i ....mnie nie zawiódł
To wielki wyczyn aby tak spier...ić pewne MP. W tym miejscu : WYPADA TYLKO PRZEPROSIĆ KIBICÓW
Odpowiedz cytując