Elefant napisał(a):

|
Tyle, że w tym klubie rządzi legijna wtyka. Zagramy zapewne najsilniejszym składem.
|
a pamiętacie za co sędzia chciał nam dać na derbach walkowera ?
myślę, że jeśli nasi kopacze za ambitnie podejdą do meczu, to trzeba rozerwać (oczywiście, aby krzywdy nie zrobić) bramkarza Śląska
nie ma możliwości, aby Śląsk nie wyjechał z R22 z 3 pkt.
