Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20699
Stary 03.05.2012, 19:41
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że w tym klubie rządzi legijna wtyka. Zagramy zapewne najsilniejszym składem.
a pamiętacie za co sędzia chciał nam dać na derbach walkowera ?

myślę, że jeśli nasi kopacze za ambitnie podejdą do meczu, to trzeba rozerwać (oczywiście, aby krzywdy nie zrobić) bramkarza Śląska

nie ma możliwości, aby Śląsk nie wyjechał z R22 z 3 pkt.
Odpowiedz cytując