|
Jeśli jeszcze raz ktoś mi powie że Brud to zdolny wychowanek Wisły prezentujący odpowiedni poziom gry to chyba zwariuje i chyba nie tylko ja...Te 30 min w dzisiejszym meczu przekonały chyba już definitywnie Probierza że Brud to nie ta liga...
A co do pozostałych to zdecydowanie - Jirsak, Lamey, Jaliens, Paljić, Garguł, Brud- DZIĘKUJEMY TYM Panom
|