|
Mam nadzieję, że nasze patałachy puszczą ten mecz Śląskowi, a potem większości tego składu nie będę musiał już nigdy na Reymonta oglądać. Wspólna radość ze Śląskiem trochę osłodzi ten chujowy sezon.
Legiunia solidnie sobie zapracowała na to co się dzisiaj stało. Prawda jest jednak taka, że taki trener jak Skorża absolutnie na podwójną koronę nie zasłużył. Jak można było s.......ić to mistrzostwo wie tylko Skorża. Choć znając go pewnie nie wie.
|