Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
35
03.05.2012, 19:24
Chłopaki i trener widać uznali, że sezon skończył się w poniedziałek.
Szkoda, można było wskoczyć chociaż na 6 miejsce.
W niedzielę zapewne w pałę i... co dalej Wisło?
arti