Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.05.2012, 19:24
Chłopaki i trener widać uznali, że sezon skończył się w poniedziałek.
Szkoda, można było wskoczyć chociaż na 6 miejsce.
W niedzielę zapewne w pałę i... co dalej Wisło?
Odpowiedz cytując