Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
34
03.05.2012, 19:24
Nie zasługują na podanie ręki. Tylko tyle i aż tyle.
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23