|
Podobno Pazdan nadal nie podpisał kontraktu z Jagiellonią. Jeśli nasz wiceprezes do spraw sportowych uważnie obserwował jego grę w dzisiejszym meczu, a także kilku wcześniejszych ( między innymi z Cracovią gdzie zagrał bardzo dobrze) to dojdzie do wniosku, że taki piłkarz jest potrzebny. Z całym szacunkiem ale Sobol jest naprawdę w zaawansowanym wieku a Wilk to soldiny piłkarz ale ma duże problemy z wypracowaniem piłki i np ostatnie mecze w jego wykoaniu są kiepskie. Wydaję mi się że jemu potrzebny jest odpoczynek bo chyba jest to piłkarza który rozegrał najwięcej minut z wszystkich naszych zawodników w tym sezonie. Uważam też ze powinien grać częściej z pierwszej piłki bo nie podoba mi się ten jego nawyk obracania się z piłką "na podeszwie" traci za dużo czasu. Do tego denerwuje mnie, że dopiero zaczyna się zastanawiać co zrobić z piłką jak ma ją przy nodze, on powinien myśleć co z nią zrobić zanim ją dostanie.
Do tego Pazdan może grać na stoperze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.05.2012 o godz. 19:35.
|