|
kopacze muszą wiedzieć, że jak zagrają na 100 %, to nie mają czego szukać w Krakowie. Mieli 29 kolejek aby walczyć, w tej mają być na wakacjach!
DO WSZYSTKICH KIBICÓW WKS-U, PRZYJEŻDŻAJCIE DO KRAKOWA ABY RAZEM ŚWIĘTOWAĆ MISTRZOSTWO!! -
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.05.2012 o godz. 19:23.
|