Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20690
Stary 03.05.2012, 19:21
kopacze muszą wiedzieć, że jak zagrają na 100 %, to nie mają czego szukać w Krakowie. Mieli 29 kolejek aby walczyć, w tej mają być na wakacjach!

DO WSZYSTKICH KIBICÓW WKS-U, PRZYJEŻDŻAJCIE DO KRAKOWA ABY RAZEM ŚWIĘTOWAĆ MISTRZOSTWO!! -
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.05.2012 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując