Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20688
Stary 03.05.2012, 19:18
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak gra ze Śląskiem rezerwowymi i kontuzjowanymi zawodnikami hahaha
Wydaje mi się, że lepiej wystawić od pierwszej minuty Pajlicia, Lameya, Jaliensa, Gargułe i Kirma... młodzi na ambicji mogli by przez przypadek coś ugrać...

ŚLĄSK, ŚLĄSK, WKS!!!



PS. Ciekawe czy dziś też tylu gości z Warszawy zawita na nasze forum
Odpowiedz cytując