Pablo84 napisał(a):

|
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak gra ze Śląskiem rezerwowymi i kontuzjowanymi zawodnikami hahaha
|
Wydaje mi się, że lepiej wystawić od pierwszej minuty Pajlicia, Lameya, Jaliensa, Gargułe i Kirma... młodzi na ambicji mogli by przez przypadek coś ugrać...
ŚLĄSK, ŚLĄSK, WKS!!!
PS. Ciekawe czy dziś też tylu gości z Warszawy zawita na nasze forum
