Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20687
Stary 03.05.2012, 19:17
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Cala zaleta płacze mistrza już nie zobaczę,cała Legia żałuje cela to ..uje.

Frajer roku jest na Łazienkowskiej
Teraz napisz to po Polsku Wiecej wjazdow na Legie na tym forum niz rozmyslen o wlasnej formie
Wiecie jak to sie nazywa, ale spoko macie prawo byc szczesliwi szczesciem innych czyli Slaska

Gratulacje dla Slaska, Ruchu i Lecha bo walczyli w przeciwienstwie do naszych ....eczek


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując