saklak1906 napisał(a):

Cala zaleta płacze mistrza już nie zobaczę,cała Legia żałuje cela to ..uje.
Frajer roku jest na Łazienkowskiej
|
Teraz napisz to po Polsku

Wiecej wjazdow na Legie na tym forum niz rozmyslen o wlasnej formie
Wiecie jak to sie nazywa, ale spoko macie prawo byc szczesliwi szczesciem innych czyli Slaska
Gratulacje dla Slaska, Ruchu i Lecha bo walczyli w przeciwienstwie do naszych ....eczek
