Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20678
Stary 03.05.2012, 19:03
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Co Wy się tak jaracie tą Legią, ja tam jestem bardzo zadowolony bo bardzo prawdopodobne, że to Śląsk będzie mistrzem.
Mistrzostwo Śląska to oczywiście priorytet i cos za co dzisiaj wypije nie jedno piwo ale co do Legii... zobacz sobie ostatnie strony tego tematu i buńczuczne wypowiedzi warszawiaków. W niedzielę feta na rynku, pewnie ziomków z Wrocławia przyjedzie teraz rekordowa liczba ! Pięknie !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 03.05.2012 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując