Zwitter napisał(a):

|
Co Wy się tak jaracie tą Legią, ja tam jestem bardzo zadowolony bo bardzo prawdopodobne, że to Śląsk będzie mistrzem.
|
Mistrzostwo Śląska to oczywiście priorytet i cos za co dzisiaj wypije nie jedno piwo ale co do Legii... zobacz sobie ostatnie strony tego tematu i buńczuczne wypowiedzi warszawiaków. W niedzielę feta na rynku, pewnie ziomków z Wrocławia przyjedzie teraz rekordowa liczba ! Pięknie !