Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 03.05.2012, 19:03
Tak krytykowany na forum transferowym Pazdan zagrał dziś jak profesor jako defensywny pomocnik - dużo odbiorów, właściwie bez strat, kilka rozegranych ładnych akcji w ataku...

Od czasów Clebera nie ma kto strzelać karnych.

Zresztą nie ma o kim powiedzieć, że w tym meczu zagrał przeciętnie: Pareiko mógł wyciągnąć bramkę nr 2, obrona padaka, pomocy bezproduktywna, a Genkov powinien dostać koguta dla najlepszego gracza Górnika w meczu.

E: drugi post do usunięcia.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując