|
Tak krytykowany na forum transferowym Pazdan zagrał dziś jak profesor jako defensywny pomocnik - dużo odbiorów, właściwie bez strat, kilka rozegranych ładnych akcji w ataku...
Od czasów Clebera nie ma kto strzelać karnych.
Zresztą nie ma o kim powiedzieć, że w tym meczu zagrał przeciętnie: Pareiko mógł wyciągnąć bramkę nr 2, obrona padaka, pomocy bezproduktywna, a Genkov powinien dostać koguta dla najlepszego gracza Górnika w meczu.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|