Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20675
Stary 03.05.2012, 19:01
I co Legionisci, gdzie ta Wasza pewnosc Siebie teraz? zanikła? Nie bedzie Mistrzostwa w Warszawie - nie bedzie cwaniakowania jacy to jestescie super swietni i najlepsi w ekstraklasie
Odpowiedz cytując