Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.05.2012, 18:59
Plus jest taki, ze nikt nam nie zarzuci, ze puscilismy mecz Slaskowi. Cala Polska widzi jakimi jestesmy frajerami.

Mam nadzieje, ze w niedziele te kaleki zostana porzadnie wygwizdane na "do widzenia".
Odpowiedz cytując