Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
26
03.05.2012, 18:59
Plus jest taki, ze nikt nam nie zarzuci, ze puscilismy mecz Slaskowi. Cala Polska widzi jakimi jestesmy frajerami.
Mam nadzieje, ze w niedziele te kaleki zostana porzadnie wygwizdane na "do widzenia".
Wasiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wasiu
Znajdź inne posty napisane przez Wasiu