Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20668
Stary 03.05.2012, 18:56
KoTu1906 napisał(a):Wyświetl post
Śniło mi się dziś,że lechia wygrała 1:0 i tym samym pozbawiła legię mistrza oby tak się stało
Następnym razem jak będziesz miał jakiś sen to podziel się na forum to obstawimy nawet wynik siadł
Odpowiedz cytując