Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54989
Stary 03.05.2012, 18:47
Bronex napisał(a):Wyświetl post
1,5 mln euro za Maora Meliksona !!! Brać i się nie oglądać. Mityczne 3 mln euro ,o których mówi Bednarz to pic na wodę... Przecież żaden klub trójki za Maora nie da... Zresztą Wisła w tej chwili jest jak pijak ,który musi wyprzedać ostatnie rzeczy z domu aby mieć na wódkę. Bednarz sprzeda Meliksona a przedłuży kontrakt z Jirsakiem i sprawa załatwiona. Przecież jak ktoś poważny usłyszy te kontraktowe propozycje Łysego to padnie ze śmiechu ("chcemy abyś to ty nam płacił za to ,że możesz u nas grać" - hahha)
ja bym chyba jednak poczekał, nie lubię łysego, ale chyba naprawdę nie jest ślepy (a jak jest to mu probierz pokaże z bliska) i zobaczy jak słabych grajków mamy obecnie...poczekać jeszcze rok dojść do pucharów i wtedy go sprzedać. Nie jest możliwością grać tylko jirsakami, paljicami, lameyami itp szrotem, zresztą mam nadzieję, że jednak 75% z nich już więcej nie zobaczymy na r22
Odpowiedz cytując