Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54988
Stary 03.05.2012, 18:24
z Meleksem będzie pewnie taka sama saga jak z Rudnevs i Stilicem odejdzie pod warunkiem że ktoś da zaniego taką sumę jaką chce Wisła inaczej pogra jeszcze 2sezony przy Reymonta
Odpowiedz cytując