Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
Od: 04.2012
Offline
#
54986
03.05.2012, 18:06
Cos marnie widze nastepny sezon jesli Maor melikson ma odejsc z a gre mamy oprzec na Brudzie no niezle sie zaprezentowal ze zostal zmieniony po 30 minutach! a obrona szkoda gadac
krzycho90tswns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzycho90tswns
Znajdź inne posty napisane przez krzycho90tswns