Oby dzisiaj w Gdańsku nie powtórzył się scenariusz z naszej drogi po mistrzostwo 3 lata temu , kiedy wygraliśmy z Lechią 4-2 a mecz również nam się na początku nie układał.
Oby Lechia utrzymała korzystny rezultat i będzie można śmiało powiedzieć , że karty do ostatecznej rozgrywki o MP rozdają trzej królowie wielkich miast
