Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20665
Stary 03.05.2012, 18:04
Oby dzisiaj w Gdańsku nie powtórzył się scenariusz z naszej drogi po mistrzostwo 3 lata temu , kiedy wygraliśmy z Lechią 4-2 a mecz również nam się na początku nie układał.

Oby Lechia utrzymała korzystny rezultat i będzie można śmiało powiedzieć , że karty do ostatecznej rozgrywki o MP rozdają trzej królowie wielkich miast
Odpowiedz cytując