|
nie jestem internetowym znawcą z nikogo nie szydzę, po prostu uważam że 23 letni Daniel Brud jest za słaby na taki zespół jak Wisła, nie rokuje na przyszłość od jakichś 4 lat więc to powinno być ostatnie jego 32 minuty w Wiśle a pewnie i w ekstraklasie... Chciał grać polakiem to jest Szewczyk, czy Uryga którzy nie dostali jeszcze szans, natomiast Daniel wszystkie, lub prawie wszystkie zmarnował.
|