Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20664
Stary 03.05.2012, 17:53
w meczu z nami jak będzie zły wynik to wpadniemy na boisko i Śląsk dostanie 3 punkty walkowerem Tak to będzie wyglądało,od 1:50 http://www.youtube.com/watch?v=JjEh-X5Zqwk
hahaha
Odpowiedz cytując