Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20663
Stary 03.05.2012, 17:52
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
NA razie wszystko idealnie, no może oprócz naszego meczu. Lechia wygrywa, Śląsk powinien wygrać bo prowadzi już 2:0. Wszystko pod Śląsk się układa, super, tylko szkoda, że w następnym meczu grają z ami.
Jesli dzis przegramy to nie mamy juz szans na puchary(?) wiec w niedziele remisujemy ze Sląskiem i swiętujemy razem z bracmi mistrza !
Odpowiedz cytując