Zwitter napisał(a):

|
NA razie wszystko idealnie, no może oprócz naszego meczu. Lechia wygrywa, Śląsk powinien wygrać bo prowadzi już 2:0. Wszystko pod Śląsk się układa, super, tylko szkoda, że w następnym meczu grają z ami.
|
Jesli dzis przegramy to nie mamy juz szans na puchary(?) wiec w niedziele remisujemy ze Sląskiem i swiętujemy razem z bracmi mistrza !
