Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
Od: 12.2011
Offline
#
18
03.05.2012, 16:50
63.5 Kg
napisał(a):
A w jakim celu w niedziele ma wystawic najmocniejszy sklad?
Czekaj wisi za kartki.
Zależy mu na osiąganiu dobrych wyników u siebie + chce udanie zakończyć sezon.
Boruc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boruc
Znajdź inne posty napisane przez Boruc