Boruc napisał(a):

Cieszy brak Kirma w pierwszym składzie. Iliev i Melikson odpoczywają, bo Probierz chce chyba w niedzielę wystawić najsilniejszy skład, a teraz daje szansę innym. Lamey w środku defensywy? Yy no nie wiem, 2 wolnych stoperów, wygląda na to że Diaz i Czekaj mają jakieś problemy (ile można mieć kontuzji w zespole?!).
Garguła - no comment, dlaczego nie Arian? Fajnie, że od początku Małecki i Sobol, cała pomoc polska
|
A w jakim celu w niedziele ma wystawic najmocniejszy sklad?
Czekaj wisi za kartki.