Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16805
Stary 03.05.2012, 16:04
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że tak naprawdę uwięzienie Tymoszenko to sprawa polityczna, ale spójrzmy na sprawę trzeźwo i nie mitologizujmy już jej, jak i całej pomarańczowej ekipy. Niewinna to ona nie jest, jej rząd był bardziej skorumpowany niż drużyny Kuczmy i Janukowycza razem wziętych, niejasne były jej powiązania z miejscowymi oligarchami, sprawa kontraktu gazowego też mocno śmierdzi. Było ją za co przymknąć i to raczej nie stanowi dla mnie wątpliwości. To że się na to zdecydowano jest już decyzją polityczną, ale na niewinną nie trafiło i nie ma się co znowu nad nią użalać.

Co do tego, że PO robiłaby to samo co PiS - pewnie tak, tylko co to zmienia?
No to jeżeli w ten sposób podejdziemy do sprawy to zamknąć trzeba by było wszystkich od Krawczuka do Janukowycza. A siedzi tylko Tymoszenko. I jeśli to nie jest polityka to co to jest

A co ma zmieniać Tyle było gadania że PiS nie radzi sobie z PR no to zaczęli stosować te same techniki które są obowiązujące we wszystkich tzw: krajach demokratycznych. A tu zaraz takie halo.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 03.05.2012 o godz. 16:09.