|
Przemarsz komunistów jest równie ważny jak to Euro, także trochę powagi. I niebywałym skandalem jest, że wolno w Polsce (mimo zakazu - paradoks) wznosić totalitarne symbole, a firmuje to wszystko szef partii opozycyjnej, a dopieszcza prezydent. Czy ktoś sobie wyobraża jak banda debili maszeruje z hasłami "Żydzi do gazu" z podobizną Hitlera i Rzeszy? Wszyscy rozpętali by nieprawdopodobną wojnę (i słusznie), a w tym przypadku mamy na to ciche pozwolenie. To jest skandal o wiele większy niż mogłoby się wydawać.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|