Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16803
Stary 03.05.2012, 15:50
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wy się lepiej odnieście do przemarszu czerwonych i pozdrowień Komorowskiego a nie jakieś gówniane bojkoty gównianego Euro...
No tak czym jest Euro w Polsce wobec przemarszu. Dziwie się, że wogóle ten temat jest poruszany w mediach