serek.c2 napisał(a):

|
Wy się lepiej odnieście do przemarszu czerwonych i pozdrowień Komorowskiego a nie jakieś gówniane bojkoty gównianego Euro...
|
No tak czym jest Euro w Polsce wobec przemarszu. Dziwie się, że wogóle ten temat jest poruszany w mediach