Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka
Offline
#
20659
03.05.2012, 15:31
Śniło mi się dziś,że lechia wygrała 1:0 i tym samym pozbawiła legię mistrza
oby tak się stało
KoTu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoTu1906
Znajdź inne posty napisane przez KoTu1906