studio napisał(a):

|
Ja mysle ze wszystkie pierwsze 4 druzyny zwycieza w obu meczach i w tabeli sie nic nie zmieni
|
Dobry żart. W polskiej lidze jest niemal niespotykana sytuacja, by aż 4 drużyny z czołówki w jednej kolejce zgodnie wygrały swoje mecze, a co dopiero w dwóch. Prędzej już spodziewałbym się kompletu porażek szczerze mówiąc.