Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20642
Stary 03.05.2012, 15:08
picasso napisał(a):Wyświetl post
to popowiedz ile zarobiliśmy na Kokoszce?po drugie pierwszy kontrakt zawodnik podpisuje o ile się nie mylę mając 18 lat.może od dziecka trenować u nas a po osiągnięciu pełnoletności kontrakt podpisać np z Amicą.oczywiście pewnie dostaniemy parę groszy za wyszkolenie.ale na prawdę parę groszy.i uwierz mi,że Boguś potrafi liczyć.
Czy Małecki odszedl? nie, a mial oferte na prawie Bosmana z Anglii jakies 2,5 roku temu, jeszcze przed podpisaniem kontraktu, i odszedlby gdyby nie to ze mozliwosc tylko byla na prawie bosmania, a nie chcial tego klubowi robic.

Czy Czekaj i inni wychowankowie odeszli?

Ogolnie problem ze teraz sie akurat sie 2-3 trafilo dobrych, ale poprzednie lata to posucha, bo na czym maja trenowac? Jesli zrobi sie porzadna baze, juniorzy beda przebywac w jednym miejscu z seniorami, od malego im sie w poi co to Wisla, to nikt nigdzie nie bedzie przechodzic. Nie mysl ze to pilkarz to zawsze ze kasa pojdzie, jak sa wychowankowie i zalezy im na Wisle, to zostana , tylko trzeba im stworzyc warunki do rozwoju...

Z Kokoszka to zagwatmana sprawa, mogl zostac, ale przypomnij sobie kto byl wtedy w zarzadzie....
Odpowiedz cytując