picasso napisał(a):

|
to popowiedz ile zarobiliśmy na Kokoszce?po drugie pierwszy kontrakt zawodnik podpisuje o ile się nie mylę mając 18 lat.może od dziecka trenować u nas a po osiągnięciu pełnoletności kontrakt podpisać np z Amicą.oczywiście pewnie dostaniemy parę groszy za wyszkolenie.ale na prawdę parę groszy.i uwierz mi,że Boguś potrafi liczyć.
|
Czy Małecki odszedl? nie, a mial oferte na prawie Bosmana z Anglii jakies 2,5 roku temu, jeszcze przed podpisaniem kontraktu, i odszedlby gdyby nie to ze mozliwosc tylko byla na prawie bosmania, a nie chcial tego klubowi robic.
Czy Czekaj i inni wychowankowie odeszli?
Ogolnie problem ze teraz sie akurat sie 2-3 trafilo dobrych, ale poprzednie lata to posucha, bo na czym maja trenowac? Jesli zrobi sie porzadna baze, juniorzy beda przebywac w jednym miejscu z seniorami, od malego im sie w poi co to Wisla, to nikt nigdzie nie bedzie przechodzic. Nie mysl ze to pilkarz to zawsze ze kasa pojdzie, jak sa wychowankowie i zalezy im na Wisle, to zostana , tylko trzeba im stworzyc warunki do rozwoju...
Z Kokoszka to zagwatmana sprawa, mogl zostac, ale przypomnij sobie kto byl wtedy w zarzadzie....