piotrek06 napisał(a):

1. Baza jest potrzebna i będzie bo tego wymaga ekstraklasa ale podejrzewam że będziemy mieli minimum które wystarczy do otrzymania licencji
|
Odrębną kwestią jest co będzie dokładnie znaczyło "Baza treningowa". Bo jedni mówiąc baza treningową widzą 10 odrębnych boisko, szatni i trenerów, a inni widzą po prostu dobrą jedną płytę i kilka piłek.
Nie usłyszałem ani nie przeczytalem nigdzie jakichkolwiek informacji co ta mityczna baza ma w sobie zawierać.
Biorąc pod uwage stan dzisiejszych klubow grajacych w ekstraklasie (vide Podbeskidzie, ŁKS) bazą treningowa to moze byc po prostu posiadania na wlasnos jednego boiska, siłowni itp.