Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20640
Stary 03.05.2012, 14:49
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
1. Baza jest potrzebna i będzie bo tego wymaga ekstraklasa ale podejrzewam że będziemy mieli minimum które wystarczy do otrzymania licencji
Odrębną kwestią jest co będzie dokładnie znaczyło "Baza treningowa". Bo jedni mówiąc baza treningową widzą 10 odrębnych boisko, szatni i trenerów, a inni widzą po prostu dobrą jedną płytę i kilka piłek.
Nie usłyszałem ani nie przeczytalem nigdzie jakichkolwiek informacji co ta mityczna baza ma w sobie zawierać.
Biorąc pod uwage stan dzisiejszych klubow grajacych w ekstraklasie (vide Podbeskidzie, ŁKS) bazą treningowa to moze byc po prostu posiadania na wlasnos jednego boiska, siłowni itp.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując