Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20639
Stary 03.05.2012, 14:38
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Licencja wymaga posiadania własnej bazy treningowej, czy dysponowania bazą? Jeśli to drugie, to łatwo będzie obejść to odpowiednią umową z dowolnym ośrodkiem.
Osobiście to nie ma dla mnie większego znaczenia czy Wisła wybuduje własna bazę czy będzie ją od kogoś dzierżawić ważne żeby ta baza wreszcie istniała i była w 100% wykorzystywana a jaki będzie jej status prawny? lata mi to...

Odpowiedz cytując