Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54979
Stary 03.05.2012, 14:26
comek napisał(a):Wyświetl post
Jutro zaczynają się Mistrzostwa do lat 17 z udziałem naszych reprezentantów. Właśnie tutaj widać jak bardzo nam brakuje dobrej bazy treningowej. W kadrze na te mistrzostwa nie ma ani jednego Wiślaka!!

Te młodziki mają po 17 lat i Bednarz mógłby się zainteresować nimi, bo przed niektórymi jest przyszłość.
Kadra Polski U-17 na Mistrzostwa Europy:

Piotr Azikiewicz (Zagłębie Lubin), Konrad Budek (Polonia Warszawa), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Paweł Dawidowicz (Lechia Gdańsk), Dariusz Formella (Arka Gdynia), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha Berlin), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa) Bartosz Jaroch (Resovia), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Karol Linetty (Lech Poznań), Arkadiusz Mroczkowski (OKS Olsztyn), Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Vincent Rabiega (Hertha Berlin), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Aleksander Wandzel (Lech Poznań), Rafał Włodarczyk (Mazur Karczew), Patryk Zenik (Arka Gdynia), Sebastian Zieleniecki (UKS SMS Łódź), Karol Żwir (OKS Olsztyn)

Eawidowicz- pomocnik, Formella - napastnik, Jaroch - ciekawe zdjęcie : http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20507 obronca,Mroczkowski - pomocnik,Włodarczyk-pomocnik, Rudol - rozgrywający,Kugiel - napastnik, Zenik (nie zagrał ani minuty póki co)-pomocnik, Zwir - napastnik, Zieleniecki - obrońca
Ostatnio edytowane przez szprotson : 03.05.2012 o godz. 14:36.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując