Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54978
Stary 03.05.2012, 13:20
Jutro zaczynają się Mistrzostwa do lat 17 z udziałem naszych reprezentantów. Właśnie tutaj widać jak bardzo nam brakuje dobrej bazy treningowej. W kadrze na te mistrzostwa nie ma ani jednego Wiślaka!!

Te młodziki mają po 17 lat i Bednarz mógłby się zainteresować nimi, bo przed niektórymi jest przyszłość.
Odpowiedz cytując