|
Jutro zaczynają się Mistrzostwa do lat 17 z udziałem naszych reprezentantów. Właśnie tutaj widać jak bardzo nam brakuje dobrej bazy treningowej. W kadrze na te mistrzostwa nie ma ani jednego Wiślaka!!
Te młodziki mają po 17 lat i Bednarz mógłby się zainteresować nimi, bo przed niektórymi jest przyszłość.
|