|
Realnie za Mieliksona nie weźmiemy więcej niż 1,5 mln euro - wiek plus słaby sezon w jego wykonaniu. Po drugie nie wiemy jakim budżetem transferowym dysponować będzie Bednarz - od kilku osób słyszałem, że będzie to kwota ok 1 mln euro (maksymalna kwota zarobków to 150 tys euro za sezon) to przy przełożeniu na ilość graczy odchodzących i możliwość pozyskiwania klasowych zawodników przy tych ramach finansowych może wyjść nam bokiem - Bednarz nawet nie ma rozeznania na rynku odnośnie piłkarzy. 3 mln euro za Meleksa, które wypowiadał ostatnio było zapewne spowodowane wysoką temperaturę w ostatnim czasie.
Nie dość że kasy nie ma to za jej wydawanie odpowiedzialni będą amatorzy - za każdą wypowiedzią Bednarza w mediach ludzie mający jakiekolwiek pojęcie o zarządzaniu w sporcie i znający się na menadżerce parskają śmiechem jakie herezje głosi legionista.
|