Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13274
Stary 03.05.2012, 12:55
Pilar idzie do Volfsburga, jak kolega nie zauważył, Głowacki spoko, tylko u nas ściąganie emerytów (nikt nie wmówi mi że piłkarz w wieku 33 lat nim nie jest....) nie wychodzi zbyt dobrze - casus Żuraskiego, Lameya, Jaliensa... Brożek też może się nie odbudować, no bo któż jest to w stanie przewidzieć? (nie powiodło mu się zarówno w Trabzonsporze, jak i Celticu - ba, tam po 3 meczach się na nim poznali... Co do reszty mógłbym ewentualnie się zgodzić... Szkoda, że nie przeczesujemy dobrze takich lig jak słowacka, czeska, węgierska... mógłby ktoś ciekawy wpaść, zwłaszcza, że drużyny z tych krajów pojawiały się w ostatnich latach w CL, a nam się to nie udawało...
Odpowiedz cytując