Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13273
Stary 03.05.2012, 12:27
Wilk przy jednym defensywnym pomocniku powinien być rezerwowym. Po wejściu Sobolewskiego było widać między nimi kolosalną różnicę. Warto też ogrywać młodego Urygę. Marzyłbym o ściągnięciu Kaźmierczaka ze względu na jego walory ofensywne.

W ogóle linia Kupisz, Kaźmierczak, Mila, Makuszewski, czyli połowa pomocy Jagiellonii i połowa pomocy Śląska byłaby niezła, ale znając życie oba kluby zażądałyby w sumie jakieś 3-4 mln euro ; )
Odpowiedz cytując