Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13272
Stary 03.05.2012, 12:09
jeśli już bawimy się w takie fantasy to i ja nie omieszkam się od wrzucenia swojej "myśli"



ŚO 31.12.2012 | (?)
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_27261.html
ŚO 30.06.2012 | FREE
http://www.transfermarkt.de/en/arkad...ler_14896.html
LO 30.06.2013 | KONTRAKT ZOSTANIE ROZWIĄZANY PRZEZ PZPN
http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58446.html
PS 30.06.2012 | FREE

http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html
LS 30.06.2012 | FREE
http://www.transfermarkt.de/en/vacla...ler_63955.html
N 30.06.2013 | (?)
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_14909.html

wszyscy za darmo oprócz Jodłowca i Brożka którzy hipotetycznie ze względu na swoje kontakty więcej niż 1mln kosztować nie powinni, zakładając lekką ręką że za kompletnie nieprzydatnych i mających niewspółmierne do Wisły umiejętności:

Jovanica weźmiemy 100k€
Bunozę 150k€
Kirma 400k€
Gargułę 200k€
Boguskiego 100k€



co daje nam w sumie już ok.1mln€, praktycznie pewne jest że w czerwcu odejdzie nam 6-7 kontraktów co również pozwoli zaoszczędzić myślę że sporą kwotę więc teoretycznie z kasą na tych 2 zawodników problemów być nie powinno


<koniec sf>
Odpowiedz cytując