Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
13272
03.05.2012, 12:09
jeśli już bawimy się w takie fantasy to i ja nie omieszkam się od wrzucenia swojej "myśli"
ŚO 31.12.2012 |
(?)
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_27261.html
ŚO 30.06.2012 | FREE
http://www.transfermarkt.de/en/arkad...ler_14896.html
LO 30.06.2013 | KONTRAKT ZOSTANIE ROZWIĄZANY PRZEZ PZPN
http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58446.html
PS 30.06.2012 | FREE
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_38558.html
LS 30.06.2012 | FREE
http://www.transfermarkt.de/en/vacla...ler_63955.html
N 30.06.2013 | (?)
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_14909.html
wszyscy za darmo oprócz Jodłowca i Brożka którzy hipotetycznie ze względu na swoje kontakty więcej niż 1mln kosztować nie powinni, zakładając lekką ręką że za kompletnie nieprzydatnych i mających niewspółmierne do Wisły umiejętności:
Jovanica weźmiemy 100k€
Bunozę 150k€
Kirma 400k€
Gargułę 200k€
Boguskiego 100k€
co daje nam w sumie już ok.1mln€, praktycznie pewne jest że w czerwcu odejdzie nam 6-7 kontraktów co również pozwoli zaoszczędzić myślę że sporą kwotę więc teoretycznie z kasą na tych 2 zawodników problemów być nie powinno
<koniec sf>
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11