|
Dla mnie to powinno się zrobić 2 korekty w 1 składzie to LO nowy i kogoś pewniejszego na ŚO może to być Głowacki. A a reszta podstawowego składu niech zostanie w sytuacji gdzie nie ma pieniędzy na zakup dobrych a w Wiśle ich już chyba nigdy nie będzie zgrywanie się zespołu to podstawa. I sciągnął bym jeszcze w miejsce tych którzy odeszli młodych prespektywicznych głodnych gry bo jak nie będziemy grac w pucharach to silnej bardzo ławki nie potrzebujemy.
Znając Bednarza to możemy wziąsc kogos z Czech albo ze Słowacji bo Bednarz ma tam kontakty kogoś z Ameryki Płd i Bałkany.
A patrząc kogo sciąnął Bednarz np. Vladavić gra teraz w 2 lidze czeskiej, Bożok w PGE albo carlinhos nie dostali sie nawet do przeciętniaka z europy gra teraz w lidze stanowej w brazyli.
A więc jeden celny strzał miał Bednarz to Marcelo a reszta to albo solidni rzemiślnicy albo nie wypały jak Beto. Więc lepiej nie robic za duzo zmian w I składzie bo znając zycie to jak juz to w optymistycznym wypadku na mistrza wystarczy.
A boję się jednego jak znów uda się zakwalifikowac do europejskich pucharów to transfery na ostanią chwilę a przed sezonem kogo bedzie mozna sprzedac to sprzedamy
A pamiętam ten sezon w Levadia Bednarz w czasie gdzie powinien załatwiec transfery w lipcu był na wczasach buhaha w okresie gdzie dyrektor sportowy powinien dopinac wszystko na ostani guzik.
Więc juz potrafie przewidziec co bedzie w przyszłosci Levadie , Karabachy i inne rzeczy które dostarczą nam emocji że hola. A wiec pozostaje rzyczyc mi i wam wszystkim solidnych nerwów.
|