Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20638
Stary 03.05.2012, 12:00
no tak, Podobno jesteśmy największym klubem w Polsce, a nie jakimś Podbeskidziem, więc musimy mieć własną bazę treningową, tylko niektóre osoby z siedziby Wisły nie rozumieją tego. Cóż, w takim żyjemy kraju.
Odpowiedz cytując