Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2012, 11:04
Cytat:
Zapraszamy na wspólne oglądanie meczu z Górnikiem

Już dziś Wisla Kraków rozegra swój przedostatni mecz sezonu 2011/2012. Niestety reprezentacja Armii Białej Gwiazdy nie ma możliwości oficjalnie udać się do Zabrza.

Mecz Wiślaków nie będzie również transmitowany w Canal +. Zapraszamy jednak wszystkich kibiców do restauracji u Wiślaków. Będzie tam można obejrzeć na żywo pojedynek Wisły Kraków z zabrzańskim zespołem, za pośrednictwem Polsatu Sport.

za S.K.W.K.
Odpowiedz cytując