|
Senior Member
Offline
|
#11

03.05.2012, 11:04
|
Cytat:
Zapraszamy na wspólne oglądanie meczu z Górnikiem
Już dziś Wisla Kraków rozegra swój przedostatni mecz sezonu 2011/2012. Niestety reprezentacja Armii Białej Gwiazdy nie ma możliwości oficjalnie udać się do Zabrza.
Mecz Wiślaków nie będzie również transmitowany w Canal +. Zapraszamy jednak wszystkich kibiców do restauracji u Wiślaków. Będzie tam można obejrzeć na żywo pojedynek Wisły Kraków z zabrzańskim zespołem, za pośrednictwem Polsatu Sport.
|
za S.K.W.K.
|
|